Створено систему моніторингу та аналізу підрозділів університету за параметрами Google Scholar | Друк |
Субота, 11 лютого 2017, 19:35

Google Scholar є відомою та популярною відкритою міжнародною базою даних. Умови включення науковця у цю базу та створення особистого кабінету надано на сайті Google Академії. Ця база є досить зручною для  прізвищ ки­рилицею. База надає потенціальну можливість зро­бити порівняння науковців за цитованістю та Н-індексом. На відміну від таких систем, як Scopus чи Web of Sience, це від­крита та безкоштовна база. Недоліком Google Scholar є те, що вона спеціально не відбирає журнали чи конференції для включення робіт у цю базу, і тому вважається, що якість робіт є гіршою, ніж у Scopus чи Web of Sience. Google Scholar надає рейтинг наукових співробітників організації, приналежність до якої визначив науковець при створенні свого кабінету. Для цього при створенні кабінету науковець зазначає назву організації, в якій працює, е-mail у зоні цієї організації та відкриває кабінет для загального доступу. Google Scholar  оцінює цитованість та Н-індекс значно більшої кількості статей, ніж Scopus чи Web of Sience. (читати далі)

Варто відзначити, що наш факультет посів перше місце в університеті.