Новини КЗЕФ
Помер Юрій Іванович Горобець | Друк |
Вівторок, 02 березня 2021, 18:42
Горобець Юрій Іванович

Кафедра загальної та експериментальної фізики з глибоким сумом сповіщає, що 1 березня 2021 року раптово помер завідувач кафедри, видатний вчений, член-кореспондент НАПН України, директор Інституту магнетизму НАН України, заслужений діяч науки і техніки України, викладач, наставник і талановитий керівник Горобець Юрій Іванович. Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Юрія Івановича та всім, хто мав честь навчатися і працювати разом з ним.
Останнє оновлення на Вівторок, 02 березня 2021, 18:51

Соціологічне опитування студентів та викладачів | Друк |
Четвер, 29 жовтня 2020, 15:59

В кінці тижня завершується соціологічне опитування студентів та викладачів, що проводиться Навчально-науковим центром прикладної соціології «Соціоплюс».

Якщо Ви ще не взяли участь у дослідженні, Ви можете перейти за посиланням, розміщеним на головній сторінці Вашого особистого кабінету системи «Електронний кампус КПІ».

Якщо Ви маєте власні ідеї, пропозиції, хочете висловити власну оцінку, виявити основні проблеми, з якими Ви стикаєтесь кожного дня під час навчання та викладання в КПІ ім. Ігоря Сікорського, не зволікайте із заповненням анкети.
Останнє оновлення на Четвер, 29 жовтня 2020, 16:03

Вітаємо з відзнакою! | Друк |
Понеділок, 05 жовтня 2020, 10:20

За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм декана фізико-математичного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» ВАНІНА Володимира Володимировича нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №416/2020

Гурток "Фізика ПЛЮС" | Друк |
Неділя, 27 вересня 2020, 09:57
Останнє оновлення на Неділя, 27 вересня 2020, 09:59

Соціологічне дослідження для студентів | Друк |
Четвер, 24 вересня 2020, 15:24
На головній сторінці особистого кабінету в системі «Електронний кампус КПІ» розміщено посилання на соціологічне дослідження, яке проводить Навчально-науковий центр прикладної соціології «Соціоплюс».

Відверті відповіді допоможуть покращити підготовку за відповідними програмами. Щиро дякуємо за співпрацю!

У разі виникнення питань звертайтеся за контактами:

Телефон: 204-81-47

Останнє оновлення на Четвер, 24 вересня 2020, 15:26