Горобець Ю.І., Горобець О.Ю., Розподіл вектора антиферомагнетизму для періодичної системи віддалених кругових антиточок у ізотропному антиферомагнетику та пари кругових антиточок у ізотропному або одновісному антиферомагнетику | Друк |
Наукові публікації
Написав Paltsun   
Субота, 10 травня 2014, 12:56

// Вчені записки Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського. Серія: Фізико-математичні науки. – 2013. – Том 26 (64), № 2. – С. 38-52.

Робота присвячена теоретичному дослідженню розподілу вектора антиферомагнетизму у плівці з ізотропного та одновісного антиферомагнетиків при наявності системи кругових антиточок. Отримано розв’язок рівняння Ландау-Ліфшица для вектора антиферомагнетизму у такій системі антиточок. Для періодичної системи віддалених антиточок у ізотропному антиферомагнетику, а також для пари антиточок (взагалі, не віддалених) у ізотропному, легковісному та легкоплощинному антиферомагнетику отримано розподіл вектора антиферомагнетизму за різних граничних умов.

 

Останнє оновлення на Субота, 10 травня 2014, 14:03