| Друк |
Четвер, 01 лютого 2018, 16:53

ПРОГРАМА

з підготовки аспірантів (PhD) і магістрів кафедри загальної та експериментальної фізики фізико-математичного факультету

Підготовка аспірантів і магістрів проводиться в галузі природничих наук по спеціальності 104 Фізика та астрономія і включає наступні напрями:

1. Теоретична фізика
2. Фізика твердого тіла
3. Магнетизм
4. Біомагнетизм
5. Фізика конденсованого стану

Тематика дисертацій (PhD) аспірантів кафедри

ПІБ аспірантаРік вступуТема дослідженняНауковий керівник
Бусел О.П.2016Спінові хвилі та скірміони в наномасштабних елементах феромагнітних та антиферомагнітних матеріалівГоробець О.Ю.
Гусєва Ю.І.2016Вплив неоднорідної границі в мультишаровому магнітному кристалі на проходженяя спінових хвильГоробець О.Ю.
Герасименко Р.2018Аналітичні 3D моделі скирміон-подібних розв’язків рівняння Ландау-Ліфшиця в феро- та антиферомагнітних середовищахГоробець Ю.І.

Правила вступу до аспірантури у 2020 році

Програма вступного іспиту для здобуття наукового ступеня за спеціальністю 104 Фізика та астрономія

Програма додаткового вступного іспиту для здобуття наукового ступеня за спеціальністю 104 Фізика та астрономія

Ф-каталог доктор філософії 104 Фізика та астрономія