Навчально-методичні праці
Ю.І. Джежеря, О.С. Климук, С.О. Решетняк. Теоретична фізика. Електродинаміка. Теорія поля з розв’язанням задач. – Навчальний посібник. – К.: НТУУ «КПІ», 2014. – 74с. | Друк |
Субота, 10 травня 2014, 19:28

Навчальний посібник розроблений з метою полегшення засвоєння студентами практичної частини курсу електродинаміки. Надані стислі теоретичні відомості з курсу електродинаміки, приклади розв’язання задач та завдання для самостійної роботи студентів.

В.К. Ковальов, С.О. Решетняк, П.О. Юрачківський. Фізика. Механіка. Розв’язання задач. – Навчальний посібник. – К.: НТУУ «КПІ», 2012. – 91 с. | Друк |
Субота, 10 травня 2014, 19:25

Навчальний посібник розроблений з метою полегшення засвоєння студентами практичної частини курсу загальної механіки. Надані стислі теоретичні відомості з курсу механіки, приклади розв’язання задач та завдання для самостійної роботи студентів.

Р.В. Захарченко, В.Н. Захарченко, С.О. Решетняк. Вибрані питання фізики. P-n перехід. Чорне випромінення. Електропровідність металів та напівпровідників. Ефект Холла. – К.: НТУУ «КПІ», 2012. – 86 с. | Друк |
Субота, 10 травня 2014, 19:11

Наведено теоретичні відомості та опис лабораторних робіт «P-n перехід», «Чорне випромінення», «Електропровідність металів та напівпровідників», «Ефект Холла» для студентів фізико-математичного факультету НТУУ «КПІ».

В.К. Ковальов, С.О. Решетняк, П.О. Юрачківський. Методичні вказівки до розв’язання задач з дисципліни „Загальна фізика. Електрика та магнетизм”. – К.: НТУУ «КПІ», 2010. – 88 с. | Друк |
Субота, 10 травня 2014, 16:47

Навчальний посібник розроблений з метою полегшення засвоєння студентами практичної частини курсу електрики та магнетизму. Надані стислі теоретичні відомості з курсу електрики та магнетизму, приклади розв’язання задач та завдання для самостійної роботи студентів.

В.К. Ковальов, С.О. Решетняк, П.О. Юрачківський. Методичні вказівки до вивчення дисципліни „Молекулярна фізика”. – К.: НТУУ «КПІ», 2010. – 59 с. | Друк |
Субота, 10 травня 2014, 16:33

Навчальний посібник розроблений з метою полегшення засвоєння студентами практичної частини курсу молекулярної фізики. Надані стислі теоретичні відомості з курсу молекулярної фізики, приклади розв’язання задач та завдання для самостійної роботи студентів.

Останнє оновлення на Субота, 10 травня 2014, 19:10