Набір слухачів на підготовчі курси на 2020 – 2021 навчальний рік | Печать |
Автор: Paltsun
20.08.2020 10:38
There are no translations available.

Підготовчі курси КПІ ім. Ігоря Сікорського традиційно вважаються одними з найкращих в Україні.

Методичне та програмне забезпечення роботи підготовчих курсів дозволяє оптимально синхронізувати протягом навчального року два взаємопов'язаних процеси: поглиблену підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та приведення рівня знань слухачів з фундаментальних дисциплін до рівня вимог університетських програм.

Організація навчального процесу

НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ всі формати навчання, консультації проводяться у дистанційному режимі в системі Moodle, відео конференцій, скайп, telegram, електронною поштою, телефоном.

ПОЧАТОК ЗАНЯТЬ:

НОВА ПРОПОЗИЦІЯ!

З 01 липня (всі формати підготовки, міні-групи). Початок занять по мірі комплектації навчальних груп (від 5 до 10 осіб).

З 01 жовтня (терміни навчання: 4місяця, 8 місяців), з 01 лютого (терміни навчання: 4 місяця, по мірі комплектації навчальних груп).

НОВА ПРОПОЗИЦІЯ! Підготовчі курси для учнів 8 класу.

ФОРМАТИ підготовки для учнів 8, 9, 10, 11 класів, студентів коледжів і професійно-технічних училищ:

КОМПЛЕКС З ТРЬОХ КОНКУРСНИХ ПРЕДМЕТІВ, що відповідають вибраному слухачами напряму підготовки (терміни навчання: 4 місяця, 8 місяців);

ОКРЕМІ ПРЕДМЕТИ (терміни навчання: від 4 місяців);

МОДУЛЬНІ КУРСИ: 7 модулів, безпосередньо перед здачею ЗНО; 26 модулів з окремих предметів (математики, фізики, української мови та літератури, іноземної мови).

ІННОВАЦІЙНО-ІНТЕГРОВАНИЙ МОВНИЙ СПЕЦКУРС (англійська мова, будні, три тижня).

Навчання платне. Оплата здійснюється відповідно до затверджених калькуляцій.

Згідно ліцензії, підготовка здійснюється з наступних предметів:

Математика, Фізика, Хімія, Біологія, Географія, Іноземна мова, Історія України, Українська мова та література.

(читати далі)
Обновлено 20.08.2020 10:43