Информация для поступающих | Печать |
Автор: Paltsun
12.06.2015 12:25

Інформація для вступників на ОКР бакалавр

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» в 2016 році

Електронний вступ

Якщо файл не завантажується, скористайтесь альтернативними посиланнями: 1, 2

Інформація для вступників на ОКР магістр та спеціаліст

1. Прийом документів, порядок конкурсного відбору та зарахування громадян, що вступають на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки спеціалістів та магістрів на фізико-математичному факультеті.

2. Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра/спеціаліста по спеціальності «Фізика та астрономія».

3. Програма додаткового фахового випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра/спеціаліста по спеціальності для випускників за ОКР бакалавр «Фізика та астрономія».

Якщо файли не завантажуються, скористайтесь альтернативними посиланнями: 1, 2, 3.

Обновлено 23.09.2016 14:59